ارتباط با رییس اصناف

جستجو

کمیسونها و اتحادیه ها

اطلاعیه ها و بخشنامه ها

آمار بازدیدکنندگان

  • افراد آنلاین: 0
  • بازدید امروز: 0
  • بازدید دیروز: 0
  • بازدید کل: 609135
  • ورودی موتورهای جستجو : 24072
  • IP شما: 3.230.154.129

رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس نويد داد؛

فروش بهاره کالای ایرانی اصناف شیراز آغاز شد

فروش فوق العاده بهاره کالای ایرانی اصناف شیراز از امروز 15 اسفندماه آغاز و تا 15 فروردین 98 ادامه دارد.


فروش فوق العاده بهاره کالای ایرانی اصناف شیراز از امروز 15 اسفندماه آغاز و تا 15 فروردین 98 ادامه دارد.
سید محمود هاشمی در حاشيه جلسه فروش فوق العاده بهاره اصناف شيراز كه در محل اتاق اصناف مركز استان فارس برگزار شد اظهار داشت : با توجه بله شرایط خاص اقتصادی کشور و در راستای حمایت از مردم عزیز و رونق بازار به تمامی اتحادیه های صنفی شهرستان شیراز مجوز فروش فوق العاده با تخفیف برابر قانون نظام صنفی داده شده است.
رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس ، با بیان اهمیت اجرای طرح فروش فوق العاده ابراز داشت : خوشبختانه با همکاری تمامی اتحادیه های صنفی شهرستان شیراز ، سال گذشته این طرح با استقبال عمومی مواجه شد و امسال نیز با هماهنگی بیشتر این طرح اجرا خواهد شد.
هاشمی با تقدیر از ستاد محترم تنظیم بازار استان فارس و شهرستان شیراز همچنین تمامی اتحادیه های صنفی به همراه فروشگاههای شرکت کننده در طرح خاطر نشان کرد: علیرغم اینکه اجرای این طرح از اهمیت بسزایی برخوردار است ،اما اولویت و توجه بیشتر ما به صنوف محترم فروشندگان پوشاک شیراز، كفاشان و کفش فروشان، قنادان و یوخه پزان، خواربار و لبنیات فروشان و همچنین عمده فروشان مواد غذایی و فروشندگان تخم مرغ و مرغ، پرنده، و ماهی فروشان ، سراجان ،خرازان و اتحادیه میوه و تره بار شيراز میباشد.
*این مقام مسئول ادامه داد : اجرای طرح فروش فوق العاده بخشی از کار است که راست آزمایی توسط بازرسین محترم اتحادیه ها در خصوص کیفیت و قیمت مناسب به همراه تشدید نظارت و بازرسی ها در راستای اجرایی شدن مصوبه ستاد تنظیم بازار و اعتماد و رضایت حداکثری مردمی به همان اندازه برای ما حائز اهمیت است.

رئیس اتاق اصناف مرکز استان فارس تصریح کرد: سیاست های فروش فوق العاده به تخفیف برابر قانون نظام صنفی به سمتی است که برعکس نمایشگاههای عرضه کالا که در مکانی خاص برگزار میشد و امکان دسترسی عموم مردم به استفاده از تخفیفات ویژه میسر نبود، اما در این طرح با توجه به پراکندگی فروشگاهها و واحدهای صنفی در تمام مناطق شهری برای عموم مردم عزیز فراهم گردیده است.


هاشمی در ادامه به واحد بازرسی و نظارت اصناف اشاره کرد و افزود: عملکرد فروشگاه ها و صنوف در سطح شهر تحت نظارت کامل بازرسان خواد بود که از ابتدای بهمن ماه آغاز شده، اما با توجه به اهمیت موضوع تعداد 100 ناظر افتخاری در کنار بازرسان اتاق اصناف و اتحادیه های صنفی تا پایان طرح با ما همکاری خواهند داشت.
وی افزود: از پانزده اسفند ماه با افزایش تعداد نفرات ناظر، طرح نظارتی تشدید میشود و بازرسی ها به صورت یکسره از هشت صبح تا 9 شب به صورت دو شيفت ادامه خواهد داشت.
رییس اتاق اصناف مرکز استان فارس گفت: شکایات مردمی از طریق شماره 32340000 (واحد بازرسی اصناف فارس) يا ١٢٤ سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان فارس رسیدگی و پیگیری میشود.
رئيس اتاق اصناف مركز استان فارس در پايان از كسبه ، تجار و بازاريان شيراز خواست به صورت خود ناظرى بستر لازم را در بازار براى جلب رضايت حداكثرى شهروندان عزيز در فروش فوق العاده بهاره با ارائه كالاى باكيفيت ايرانى و قيمت مناسب با تخفيف هاى واقعى فراهم كنند تا زائرين و مسافران عزيز از شيراز سومين حرم اهل بيت (ع) در ايران خاطره خوشی را به همراه داشته باشند.
تارخ درج خبر : 14/12/1397 ساعت 13:46

تاریخ درج :  1397/12/14

تعداد بازدیدها : 230
 

ارسال نظر


نام :  
ایمیل :  
وبلاگ / سایت :  
 
دیدگاه :  

پیام رهبر

تبلیغات

مرکز طراحی وب زئوس

لینک های مفید

اوقات شرعی

نظر سنجی

نظر شما در مورد محتوای سایت چیست؟